ADC MAKİNE

HAKKIMIZDA

Alas marka aerosol yangın söndürücü ve Doris marka watermist sulu tip yangın söndürücü cihazları yerli üretici firması olan ADC Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.; otomotiv sanayi ve endüstriyel alanlarda mühendislik ve ar&ge çözümleri sunmak için kurulmuştur. Firma, mühendislik alanlarındaki güçlü alt yapısıyla üretim & planlama vizyonuna ilaveten; ürün geliştirme, dış destek sağlama, proje sunma konularında da hizmet verip kendini sürekli geliştiren bir kuruluş olma misyonundadır. Bu bağlamda stratejik ortaklıkları geliştirerek daha başarılı bir ana üretici olmak, mevcut kapasiteyi verimli kullanarak üretimi ve istihdamı arttırmak hedeflenmektedir. Firmanın; ar-ge, tasarım ve üretim çalışmaları 1000 m² kapalı, 1000 m² açık olmak üzere toplamda 2000 m² alanda gerçekleştirmektedir. Konum olarak, kaliteli ham madde temini, hızlı lojistik alt yapısı, ferah ve sağlıklı çalışma ortamı göz önünde bulundurularak Ankara Kahramankazan Saray Mahallesinde bulunan Sanayi Sitesi belirlenmiştir. Geleceği korumanın bugünden başladığı bilinci ve yerli markalarmızı daha ileriye taşıyacak vizyonla; çevreci, yenilikçi, sürdürülebilir ve ihtiyaca uygun çözümler sunmak amaçlanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin üretimle kalkınacağının bilincinde olan firmamız dünya çapındaki ihracat hedefine ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Firma bünyesinde; elektronik mühendisleri, makine mühendisi, endüstriyel tasarımcı, yazılım mühendisi, kalite mühendisi bulunmaktadır.

Alas aerosol ve Doris watermist markalarının geliştirilmesinde, 2016 yılından itibaren dünyadaki farklı yangın söndürücüler, bu konuda yazılmış bilimsel kaynaklar, akademik makaleler ve test raporları incelenmiştir. Bu incelemelerle eş zamanlı gerçekleştirilen yüzlerce test sonucunun bir araya getirilmesiyle elde edilen geniş bilgi birikiminin yangın güvenlik sektörüne kazandırılması amaç edinilmiştir. Geliştirilen ve patent başvuruları yapılan Alas aerosol yangın söndürücüleri ve Doris watermist yangın söndürücüleri ECE.R107 onayı ile ADC Makine firmasında üretilip otomotiv sektörüne sunulmuştur.

Şirketimiz başarının sırrını, sürdürülebilir kalite prensibi ile ürettiği ürünleri müşterilerine uygun fiyatta çözüm ortağı anlayışı ile sunmakta ve doğru ekip ile sürekli ar-ge faaliyetleri yürüterek kendini yenilemede bulmaktadır. ADC Makine firması, ürün teslimi sonrası sistemlerin işleyişleri ve müşteri memnuniyetini takip altında tutarak, devamlı iletişim halinde olabileceğiniz çözüm ortağınızdır. 

Hakkımızda_Gorsel Hakkımızda_Gorsel